...חברת שלבים הנדסה בע"מ ביצע עבודת ניהול ופיקוח בפרויקט בנייה בביתי הפרטי בקיבוץ. אני שבע רצון מהעבודה, המקצועיות, הזמינות והיחס האישי של חברת שלבים לאורך כל הפרויקט. החברה הפגינה מקצועיות בעבודה, בבקרת האיכות ושימוש בתוכנת ניהול האיכות במהלך הפרויקט. אני ממליץ על חברת שלבים לכל לקוח שרוצה לבנות את ביתו. 

ניב בראל
לקוח פרטי
     

 ...שלבים הנדסה בע"מ מספקת לנו מהיום הראשון ייעוץ מקצועי בתחום ההנדסה, מתן דוחות התקדמות, בקרת ביצוע, אישורי חשבונות, מתן חוזה התקשרויות עם קבלני משנה. מקווה לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה כזה. 

דורון אריש
מנכ"ל דורון אריש אחזקות בע"מ
     

 ...אנו עובדים עם חברת שלבים הנדסה בע"מ, חברת ניהול פרויקטים, פיקוח בנייה ושרותי הנדסה אזרחית בפרויקטים של בנייה רוויה בחיפה . אנו שבעי רצון מהמקצועיות והשרות של חברת שלבים הנדסה בע"מ ושל הצוות שלה אשר מלווה אותנו בפרויקטים שלנו . אנו ממליצים בחום על חברת שלבים הנדסה בע"מ. 

אלומה
א.ב.ב אלומה חברה לניהול בנייה ופיתוח בע"מ
     

 ...חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם חברת שלבים הנדסה בע"מ, חברת פיקוח בנייה וניהול פרויקטים בבנייה ויזמות בע"מ. חברת שלבים פיקחה על הבנייה שלנו, סיעה בניהול תקציב הביצוע, פיקחה וניהלה את הפרויקטים. חברתנו זכתה: במקצועיות גבוהה, עמידה בזמנים ואכפתיות. אנחנו ממליצים בחום על חברת שלבים הנדסה בע"מ ועל הצוות המקצועי והמסור שלה. 

שלמה אופיר
מנכ"ל בינוי או.ש.ר וניהול בע"מ
     

 משה (שיקו) סימנה עבד איתי בשת"פ החל משנת 2017 כמפקח בניה בפרויקטים בתחום התעשייתי, הציבורי, והבניה הפרטית – בעיקר במגזר הכפרי. שיקו הינו בעל מקצוע יסודי, משקיען, יורד לפרטים וניחן ביחסי אנוש מצוינים. 

דרור נבו
מפקח בנייה ומנהל פרויקטים
     

 ...שיקו גילה יכולת מקצועית ואישית גבוהה תוך הפגנת מחויבות ואחריות כלפי מזמין העבודה וכל המעורבים בפרויקט. שיקו ביצע את עבודתו בצורה יעילה ומסורה ויכולותיו אפשרו סיום מוצלח של הפרויקטים. 

דרור גולדמן
מנכ"ל לידר הנדסה וניהול בע"מ